Přehled nabízeného sortimentu

Ať už k nám zavítáte na dozlatova vypečený chléb, křupavé rohlíčky nebo chutné zákusky, náš cíl je stejný - váš spokojený úsměv.

Pokud se jedná o větší objednávku, neváhejte nás kontaktovat a objednejte si přesně to, co si budete přát. Našemu pečivu a zákuskům dáváme nejen čerstvost, ale i poctivou práci a poctivou surovinu. Těšíme se na Vaši návštěvu a jsme si jistí, že vám u nás bude vždy chutnat.

 

 

Cukrářské výrobky
 
Zde si můžete z naší nabídky vybírat celé dorty, na které je možno doplnit čísla, loga, písmo i fotografie z jedlého papíru a jiné drobnosti pro potěšení Vašich blízkých a přátel...
 
Dorty
 
Dort Vám upečeme podle vašeho přání. Můžete vybírat z různých druhů korpusů - oříškový, čokoládový, mramorový, piškotový, z různých tvarů a velikostí. 

Pekařské výrobky

Nabízíme pestrou nabídku mnoho druhů pečiva. Pečeme mnoho druhů chleba, běžné pečivo jako jsou rohlíky, pletýnky, housky aj., ale i koláčky a jiné sladké jemné pečivo. V naší nabídce najdete i trvanlivé pekařské výrobky a sezónní výrobky.

Cukrářské výrobky

Od zákusků, rolád a řezů, přes sladké pečivo, perníčky a trvanlivé cukrářské výrobky do našeho sladkého království. Knaší stálé celoroční nabídce o svátcích přibývají i další sezónní výrobky.

Dorty

Dort Vám upečeme podle vašeho přání. Můžete vybírat z různých druhů korpusů - oříškový, čokoládový, mramorový,piškotový, z různých tvarů a velikostí.